









Niek Ghekiere is gespecialiseerd in dans- en bewegingstherapieNiek Ghekiere is als creatief therapeut een erkend dans- en bewegingstherapeut en is opgeleid tot neo-reichiaans therapeut. Hij werkte verschillende jaren als therapeut in 'De Sleutel' en geeft les aan verschillende scholen. Hij assisteerde verschillende trainingen en groepen en kreeg van verschillende (inter)nationale docenten onderricht in het lichaamsgericht en therapeutisch werken met groepen. Deze ervaringen leveren een waardevolle bijdrage in zijn werk.
Als zoon van Dirk Ghekiere liep hij vele jaren aan de zijde van zijn vader. Hij kreeg en krijgt onderricht van hem in het hoeden van vuren, ceremonies opzetten en het begeleiden van zweethutceremonies. Hij is geïnitieerd firekeeper en ceremonial firewalk-instructor. Van onder meer Ron Evans en Hector Gomez kreeg hij meer verdieping in het ceremonieel werken en sjamanisme.
Niek heeft een privépraktijk, waar hij individuele- en groepstherapie geeft. Niek specialiseerde zich onder meer in Authentic Movement, bio-energetica, karakterstructuren en groepsdynamica.
Hij was voorzitter van de Belgische Vereniging voor Creatieve Therapie (BVCT-ABAT) en zal binnen het centrum Agape de verschillende opleidingen coördineren. Aan de “master of art therapy” verdiept hij zich nog verder in dans- en bewegingstherapie.
Niek begeleidt u in:
Methodes:
lichaamsgerichte psychotherapie, bio-energetica,ademtherapie, Authentic Movement, ...
Hiervoor kun je terecht in februari!!!
Agape vzw
Oude Heirweg 60 - B-8851 Koolskamp - Belgium
Tel. +32 (0)51 748 098
@: info@agapebelgium.be - http://www.agapebelgium.be